-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
джерела іонізуючого випромінювання
Тендер Prozorro UA-2018-12-03-000044-c
джерела іонізуючого випромінювання
Завершена
15 034 173.60
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 90 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 90 000.00 UAH
Номер:
fbc60f5813c74daf9ecf94cd813a5bee
Внутрішній номер закупівлі:
2988584
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-03-000044-c
Замовник:
відокремлений підрозділ "Рівненська АЕС" державного підприємства "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Додаткова контактна особа:
Шершень Юлія Миколаївна +38(03636) 64-0-33 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська обл., Вараш, Промзона
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шершень Юлія Миколаївна +38(03636) 64-0-33 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09340000-4 Ядерне паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
15 034 173.60 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
90 000.00 UAH
Період уточнення:
03.12.2018 08:46 - 23.12.2018 14:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2018 08:46 - 02.01.2019 14:00
Період прекваліфікації:
02.01.2019 14:04 - 17.01.2019 00:00
Аукціон:
17.01.2019 13:17 - 17.01.2019 13:44
Період кваліфікації:
17.01.2019 13:44 - 23.01.2019 09:07
Період завантаження договору:
17.01.2019 13:44 - 06.02.2019 13:44
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
джерела іонізуючого випромінювання
Кількість
16 штуки
Період постачання
20.02.2019 - 30.09.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ "СНВО"Імпульс"
Оскарження: 17.01.2019 13:44 - 03.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31393258
-
Контактна особа:
Тетяна Шевченко +380645260048 shevchenko_tv@imp.lg.ua
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, площа Перемоги, буд.2
Оскарження: 17.01.2019 13:44 - 03.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
15 000 000.00 UAH без ПДВ /
15 000 000.00 UAH без ПДВ
15 000 000.00 UAH без ПДВ
Документи
30
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦЕНЕРГЕТІКОС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123617
-
Контактна особа:
Мячин Андрій Вікторович 380668444249, 380668444249 info@specenergetikos.com
-
Адреса:
01013, Україна, Київська область, Київ, вул. Будіндустрії, 7, офіс 10
Початкова пропозиція
15 017 200.00 UAH без ПДВ /
15 017 200.00 UAH без ПДВ
15 017 200.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
11.01.2019 15:36
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "ДИСТРІМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41070158
-
Контактна особа:
Вячеслав Смолін +380645227714 smolin.v@gmail.com
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ПЛОЩА ПЕРЕМОГИ, будинок 2
Початкова пропозиція
15 027 200.00 UAH без ПДВ /
15 027 200.00 UAH без ПДВ
15 027 200.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
11.01.2019 15:35
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
a4e4b5353d7246029406ca3eef841fa6
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-03-000044-c-c1
Постачальник:
ПрАТ "СНВО"Імпульс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31393258
-
Контактна особа:
Тетяна Шевченко +380645260048 shevchenko_tv@imp.lg.ua
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, площа Перемоги, буд.2
Номер договору:
53-122-01-19-07572
Сума договору:
15 000 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
11.02.2019 00:00
Статус:
Виконаний