• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Поточний (аварійний) ремонт приміщення будівлі Запорізької гімназії №98 Запорізької міської ради, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Запорізька, 1-А» (код ДК 021:2015 – 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)

Завершена

930 555.43 UAH без ПДВ
Номер: 1ef5b5137a924724bd7c197318af9cfb
Внутрішній номер закупівлі: 29885338
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-22-011423-a   
Замовник: Департамент освіти і науки Запорізької міської ради
Контактна особа: Яна Скрипченко +380617086970 tender_uon@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 930 555.43 UAH без ПДВ
Період уточнення: 22.07.2026 18:03 - 31.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.07.2026 18:03 - 03.08.2026 01:00
Аукціон: з 04.08.2026 15:15
Період кваліфікації: 03.08.2026 01:00 - 05.08.2026 17:07
Період завантаження договору: 11.08.2026 00:00 - 21.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴930 555.43 «Поточний (аварійний) ремонт приміщення будівлі Запорізької гімназії №98 Запорізької міської ради, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Запорізька, 1-А» (код ДК 021:2015 – 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)