-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник":- 38970000-5 — Дослідницькі, випробувальні та науково-технічні симулятори (Манекен-симулятор дорослої людини для відпрацювання навичок надання розширеної невідкладної допомоги -1 комплект, Набір накладних модулів травм та закривавлених ділянок-1 комплект, Набір модулів контролю кровотечі -1 комплект, Тренажер руки для пункції периферичних вен -1 комплект
Тендер Prozorro UA-2026-07-22-010891-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 4 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 4 дні назад
2 298 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
07ae21e2844f403588fda2ae11a0a93f
Внутрішній номер закупівлі:
29884813
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-22-010891-a
Замовник:
Івано-Франківський національний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010758
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Вулиця Галицька, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Хомут Уляна 380955216267 yluana17@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38970000-5 Дослідницькі, випробувальні та науково-технічні симуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 298 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.07.2026 17:03 - 21.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2026 17:03 - 24.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 15:35
Період кваліфікації:
24.08.2026 00:00 - 26.08.2026 13:47
Період завантаження договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 298 000.00 ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник":- 38970000-5 — Дослідницькі, випробувальні та науково-технічні симулятори (Манекен-симулятор дорослої людини для відпрацювання навичок надання розширеної невідкладної допомоги -1 комплект, Набір накладних модулів травм та закривавлених ділянок-1 комплект, Набір модулів контролю кровотечі -1 комплект, Тренажер руки для пункції периферичних вен -1 комплект