-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Іванківське надлісництво, в тому числі: Лот №1 (Лісозаготівельні послуги); Лот №2 (Лісозаготівельні послуги); Лот №3 (Лісозаготівельні послуги).
Тендер Prozorro UA-2026-07-22-010554-a
Торги не відбулися
15 256 542.00
UAH без ПДВ
Номер:
630fffab913b4dc48b5b57357b6a5334
Внутрішній номер закупівлі:
29884484
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-22-010554-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зубріна Ганна Валентинівна 380963521897 annzubrina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
15 256 542.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.07.2026 16:43 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2026 16:43 - 30.07.2026 00:00
Аукціон:
з 30.07.2026 13:20
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴5 703 329.00 Лот №1 Лісозаготівельні послуги
- Лот №2 ₴6 538 374.00 Лот №2 Лісозаготівельні послуги
- Лот №3 ₴3 014 839.00 Лот №3 Лісозаготівельні послуги