-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
трубно-канатний комплекс
Тендер Prozorro UA-2026-07-22-007545-a
Завершена
408 520.83
UAH без ПДВ
Номер:
07c07da7a7e2476bb4ef026fce37e711
Внутрішній номер закупівлі:
29881459
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-22-007545-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕКОРАТИВНІ КУЛЬТУРИ" ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03351970
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАДИ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана ВЕЛИЧКО +380993823063 03351970dk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
408 520.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.07.2026 14:49 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2026 14:49 - 30.07.2026 00:00
Аукціон:
30.07.2026 11:27 - 30.07.2026 11:50
Період кваліфікації:
30.07.2026 11:50 - 31.07.2026 18:35
Період завантаження договору:
06.08.2026 00:00 - 16.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴408 520.83 трубно-канатний комплекс