-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Знаряддя (Адаптер, біти, бокорізи, бури, викрутки, довгогубці, заклепувальний пістолет, знімач ізоляції, інструменти, кліщі, ключі, комплект клинів, коронка, кримпер, напівкруглогубці, кувалда, кусачки, кутник, лом, маркер, молотки, набори біт, викруток, головок торцевих, набір для обтискання проводів, набір затискачів, набір електромонтера, набір інструментів, набір ключів, набір лез, набір мітчиків, набір надфілів, набір напилків, набір паяльних жал, набір свердл, торцевих головок, фрез, ніж будівельний, ніж з висувним лезом, ніж монтерський, ножиці, органайзер, паяльник, пензлі, пила-ножівка, пістолети для герметика та монтажної піни, плашки, плоскогубці, полотне ножовочне, пневмопістолет для фарби, пояс монтажника, прес ручний, різак, рулетки, свердла, секатори, скрині, сокири, сучкорізи, тонкогубці, штангельциркуль, щітки, ящики).
Тендер Prozorro UA-2026-07-22-007355-a
Завершена
3 938 839.17
UAH без ПДВ
Номер:
8b17ab79bb784416926da94d0146c78f
Внутрішній номер закупівлі:
29881264
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-22-007355-a
Замовник:
АТ Прикарпаттяобленерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131564
-
Адреса:
76000, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Індустріальна 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гундяк Василь Романович +380342594336 Upovn.Osoba.Zakup@oe.if.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 938 839.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.07.2026 15:11 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2026 15:11 - 30.07.2026 10:00
Аукціон:
з 31.07.2026 15:53
Період кваліфікації:
30.07.2026 10:00 - 31.07.2026 14:11
Період завантаження договору:
06.08.2026 00:00 - 16.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 938 839.17 Знаряддя (Адаптер, біти, бокорізи, бури, викрутки, довгогубці, заклепувальний пістолет, знімач ізоляції, інструменти, кліщі, ключі, комплект клинів, коронка, кримпер, напівкруглогубці, кувалда, кусачки, кутник, лом, маркер, молотки, набори біт, викруток, головок торцевих, набір для обтискання проводів, набір затискачів, набір електромонтера, набір інструментів, набір ключів, набір лез, набір мітчиків, набір надфілів, набір напилків, набір паяльних жал, набір свердл, торцевих головок, фрез, ніж будівельний, ніж з висувним лезом, ніж монтерський, ножиці, органайзер, паяльник, пензлі, пила-ножівка, пістолети для герметика та монтажної піни, плашки, плоскогубці, полотне ножовочне, пневмопістолет для фарби, пояс монтажника, прес ручний, різак, рулетки, свердла, секатори, скрині, сокири, сучкорізи, тонкогубці, штангельциркуль, щітки, ящики).