-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:55240000-4 - Послуги центрів і будинків відпочинку (послуги з оздоровлення та відпочинку окремих категорій громадян)
Тендер Prozorro UA-2026-07-22-004366-a
Завершена
6 666 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
d769b5e6144a4259b76cc59382261676
Внутрішній номер закупівлі:
29878284
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-22-004366-a
Замовник:
Департамент соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
03194683
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Робоча,2А/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микола Смоквіна +380512563080 planfin_nikupszn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги з ідентифікатором UA-2026-07-14-003491-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
6 666 666.67 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015:55240000-4 - Послуги центрів і будинків відпочинку (послуги з оздоровлення та відпочинку окремих категорій громадян)
Кількість
6666 послуга
Період постачання
22.07.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Вранчан В'ячеслав
×
-
Код ЄДРПОУ:
3329920298
-
Адреса:
57453, Україна, Миколаївська область, Миколаївський р-н село Коблеве вул.Степова будинок 109
Ціна пропозиції
6 666 666.67 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.07.2026 12:05
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8e6a6c426ee94e17a74a89f452b056b4
Ідентифікатор договору:
UA-2026-07-22-004366-a-a1
Постачальник:
Вранчан В'ячеслав
×
-
Код ЄДРПОУ:
3329920298
-
Адреса:
57453, Україна, Миколаївська область, Миколаївський р-н село Коблеве вул.Степова будинок 109
Номер договору:
7/26
Сума договору:
6 666 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
22.07.2026 11:58
Статус:
Підписаний