-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з доставки води для технічних потреб
Тендер Prozorro UA-2026-07-22-001200-a
Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).
Торги не відбулися
250 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
a008c863c2e94c29a8017970e71348f7
Внутрішній номер закупівлі:
29875131
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-22-001200-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Косяк Людмила 380677476007 liudmyla.kosiak@ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
65110000-7 Розподіл водиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.07.2026 09:48 - 31.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2026 09:48 - 03.08.2026 10:00
Аукціон:
з 04.08.2026 14:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 Послуги з доставки води для технічних потреб