-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ігрове дитяче обладнання для благоустрою території
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-011725-a
Завершена
1 683 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
ebfebc53703f46028beea251962f67f6
Внутрішній номер закупівлі:
29873303
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-21-011725-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РОЗВИТОК ТЕРИТОРІЙ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24241808
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Яворницького Дмитра, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Степаненко +380672649697 annaprozorro@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 683 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2026 18:06 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2026 18:06 - 29.07.2026 00:00
Аукціон:
з 29.07.2026 13:52
Період кваліфікації:
29.07.2026 00:00 - 29.07.2026 18:03
Період завантаження договору:
04.08.2026 00:00 - 14.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 683 000.00 Ігрове дитяче обладнання для благоустрою території