-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Апаратно-програмний комплекс на базі ноутбука
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-011329-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: документи тендерної пропозиції, які складаються безпосередньо учасником процедури закупівлі відповідно до вимог тендерної документації, повинні бути викладені українською мовою.
Торги не відбулися
30 060.00
UAH без ПДВ
Номер:
f18d139a7c554031b4fec0c3c20b056d
Внутрішній номер закупівлі:
29872906
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-21-011329-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108667
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Михайло Івченко +380502200144 mihail.m1802@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
30 060.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2026 17:10 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2026 17:10 - 29.07.2026 10:00
Аукціон:
з 30.07.2026 15:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴30 060.00 Апаратно-програмний комплекс на базі ноутбука