-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура, за ДК 021:2015-31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-011008-a
Завершена
23 584.00
UAH без ПДВ
Номер:
e9a53273e8a8446092a098b3e7358802
Внутрішній номер закупівлі:
29872585
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-21-011008-a
Замовник:
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978555
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євген Булгаков +380674042832 bulgakov0007@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
UA-2026-06-05-009732-a
Очікувана вартість:
23 584.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автоматичний вимикач 1P 6кА C-16A 1M Hager
Кількість
15 штука
Період постачання
до 01.08.2026
Автоматичний вимикач 25А 1п С 6кА 1м Hager
Кількість
5 штука
Період постачання
до 01.08.2026
Коробка установча під бетон
Кількість
15 штука
Період постачання
до 01.08.2026
Коробка розподільча герметична зовнішня квадратна 100x100x50 мм
Кількість
10 штука
Період постачання
до 01.08.2026
DIN-рейка e.din.stand.rail.101, 1м
Кількість
5 штука
Період постачання
до 01.08.2026
Шина нульова e.bsi.pro.1.7 на DIN-рейку в ізольованому корпусі зелена
Кількість
5 штука
Період постачання
до 01.08.2026
Авт. вим. 3-п. C 20A (6kA) 3M Hager (A)
Кількість
5 штука
Період постачання
до 01.08.2026
Автоматичний вимикач 25А 3п С 6кА 3м Hager
Кількість
5 штука
Період постачання
до 01.08.2026
Кабель-канал LHD 50х20/1 з перегородкою, 2м., білий (LHD 50х20/1 HD)
Кількість
40 погонний метр
Період постачання
до 01.08.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Бибка Галина Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2691205520
-
Адреса:
07540, Україна, Київська область, Броварський р-н місто Березань вулиця Шевченків шлях будинок 140 квартира 32. Інформація про кінцевих бенефіціарних власників відсутня/не передбачена законом
Ціна пропозиції
23 584.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.07.2026 16:49
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
df76d31420af4f92ba85319160eb9608
Ідентифікатор договору:
UA-2026-07-21-011008-a-a1
Постачальник:
Бибка Галина Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2691205520
-
Адреса:
07540, Україна, Київська область, Броварський р-н місто Березань вулиця Шевченків шлях будинок 140 квартира 32. Інформація про кінцевих бенефіціарних власників відсутня/не передбачена законом
Номер договору:
155
Сума договору:
23 584.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.07.2026 00:00 - 01.12.2026 00:00
Дата підписання:
16.07.2026 10:00
Статус:
Підписаний