• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Страхові послуги (Обов'язкове страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті)

Завершена

61 377.00 UAH без ПДВ
Номер: 2228f4998ee046d2985bc3c18e75fb5e
Внутрішній номер закупівлі: 29872113
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-21-010538-a   
Замовник: ДО "АВТОБАЗА ДУС"
Контактна особа: Шелудько Наталія Борисівна +380444254993 doadus@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 61 377.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.07.2026 16:29 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.07.2026 16:29 - 29.07.2026 10:00
Аукціон: 30.07.2026 14:07 - 30.07.2026 14:36
Період кваліфікації: 30.07.2026 14:36 - 04.08.2026 15:03
Період завантаження договору: 10.08.2026 00:00 - 20.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴61 377.00 Страхові послуги (Обов'язкове страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті)