-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги зі звукового та світлового оформлення та супроводу заходів фестивалю «Схід Опера Фест - 2026»
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-010244-a
Торги не відбулися
350 833.33
UAH без ПДВ
Номер:
94e2696e5ac0438daf53a2b2cc8ad6d4
Внутрішній номер закупівлі:
29871819
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-21-010244-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ
АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ІМЕНІ М.В. ЛИСЕНКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38385217
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ СУМСЬКА, будинок 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юрій Кірічик +380577077015 kupkhnatob@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
350 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2026 16:17 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2026 16:17 - 30.07.2026 00:00
Аукціон:
з 30.07.2026 12:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴350 833.33 Послуги зі звукового та світлового оформлення та супроводу заходів фестивалю «Схід Опера Фест - 2026»