-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автоматизоване робоче місце за кодом ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-008112-a
Завершена
416 196.67
UAH без ПДВ
Номер:
efa6d1deaf3648829d9d45e6ceb62ec8
Внутрішній номер закупівлі:
29869691
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-21-008112-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, ПЛОЩА ГЕНЕРАЛА ГРИГОРЕНКА, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана Степанова +380322586783 zakupivli_gunp_svitlana@ukr.net https://lv.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
416 196.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2026 14:59 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2026 14:59 - 29.07.2026 00:00
Аукціон:
з 29.07.2026 12:57
Період кваліфікації:
29.07.2026 00:00 - 31.07.2026 16:22
Період завантаження договору:
06.08.2026 00:00 - 16.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴416 196.67 Автоматизоване робоче місце за кодом ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)