-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Посуд для їдалень закладів загальної середньої освіти (код за ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-007828-a
Торги не відбулися
237 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
e38f83a3dbe943a48433873a4b3973d1
Внутрішній номер закупівлі:
29869414
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-21-007828-a
Замовник:
ТОРЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04333158
-
Адреса:
45612, Україна, Волинська область, селище міського типу Торчин, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 82
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вадим Мельник +380332791045 urzakupy@torchynska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
237 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2026 14:49 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2026 14:49 - 29.07.2026 10:00
Аукціон:
з 30.07.2026 11:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴237 500.00 Посуд для їдалень закладів загальної середньої освіти (код за ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)