-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
джерела іонізуючого випромінювання
Тендер Prozorro UA-2018-11-28-002680-c
джерела іонізуючого випромінювання
Завершена
6 475 770.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 40 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 40 000.00 UAH
Номер:
f53b7320d5b645469cf8d271823bada9
Внутрішній номер закупівлі:
2986869
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-28-002680-c
Замовник:
відокремлений підрозділ "Рівненська АЕС" державного підприємства "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Додаткова контактна особа:
Шершень Юлія Миколаївна +38(03636) 64-0-33 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська обл., Вараш, Промзона
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шершень Юлія Миколаївна +38(03636) 64-0-33 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09340000-4 Ядерне паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
6 475 770.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
40 000.00 UAH
Період уточнення:
28.11.2018 16:58 - 18.12.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
28.11.2018 16:58 - 28.12.2018 17:00
Період прекваліфікації:
28.12.2018 17:03 - 17.01.2019 00:00
Аукціон:
17.01.2019 15:51 - 17.01.2019 16:18
Період кваліфікації:
17.01.2019 16:18 - 23.01.2019 09:14
Період завантаження договору:
17.01.2019 16:18 - 06.02.2019 16:18
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
джерела іонізуючого випромінювання
Кількість
5 штуки
Період постачання
15.02.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДИСТРІМ"
Оскарження: 17.01.2019 16:18 - 03.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41070158
-
Контактна особа:
Вячеслав Смолін +380645227714 smolin.v@gmail.com
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ПЛОЩА ПЕРЕМОГИ, будинок 2
Оскарження: 17.01.2019 16:18 - 03.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
6 450 000.00 UAH без ПДВ /
6 450 000.00 UAH без ПДВ
6 450 000.00 UAH без ПДВ
Документи
38
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦЕНЕРГЕТІКОС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123617
-
Контактна особа:
Мячин Андрій Вікторович 380668444249, 380668444249 info@specenergetikos.com
-
Адреса:
01013, Україна, Київська область, Київ, вул. Будіндустрії, 7, офіс 10
Початкова пропозиція
6 475 000.00 UAH без ПДВ /
6 475 000.00 UAH без ПДВ
6 475 000.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
11.01.2019 15:30
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Інкомтех-Проект"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32830287
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Інкомтех-Проект" +380442300186 dmitriy.olefirenko@i-p.com.ua http://www.i-p.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, Україна, 04050, м. Київ, вул. Герцена, буд. 17-25, оф.9
Початкова пропозиція
6 475 000.00 UAH без ПДВ /
6 475 000.00 UAH без ПДВ
6 475 000.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
11.01.2019 15:31
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
5d44c9f3673e4a3cb0c2ff027b1158c7
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-28-002680-c-a1
Постачальник:
ТОВ "ДИСТРІМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41070158
-
Контактна особа:
Вячеслав Смолін +380645227714 smolin.v@gmail.com
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ПЛОЩА ПЕРЕМОГИ, будинок 2
Номер договору:
53-122-01-19-07568
Сума договору:
6 450 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
08.02.2019 00:00
Статус:
Підписаний