-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з заміни двигунів екскаваторів ЕО2101 та ЕО2621
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-006581-a
Завершена
43 680.00
UAH без ПДВ
Номер:
d367143a60cc4b4fa26a62f5a57f0d3e
Внутрішній номер закупівлі:
29868166
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-21-006581-a
Замовник:
ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05541083
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська область, місто Лубни, вулиця Захисників України, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шаповалова Юлія Юріївна +380501492080 julie_lubnytep@ukr.net http://lubnyteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Ідентифікатори закупівель, які не відбулись: UA-2026-07-08-011626-a, UA-2026-06-26-011684-a
Очікувана вартість:
43 680.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Демонтаж двигуна Д-240
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 05.08.2026
Монтаж двигуна Д-240
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 05.08.2026
Заміна корзини щеплення та фредо
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 05.08.2026
Ремонт Р-100
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 05.08.2026
Заміна дюрітів радіатора
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 05.08.2026
Демонтаж двигуна Д-243
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 05.08.2026
Монтаж двигуна Д-243
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 05.08.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Позняк Йосип Йосипович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2401707173
-
Контактна особа:
Позняк Юрій Йосипович 0964553305
-
Адреса:
07801, Україна, Київська область, Бучанський р-н, смт. Бородянка,, вул. Паркова, 9 кв.50
Ціна пропозиції
43 680.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.07.2026 14:06
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
65eb322a08784bd189a8cc55a8e83c8c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-07-21-006581-a-a1
Постачальник:
ФОП Позняк Йосип Йосипович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2401707173
-
Адреса:
07801, Україна, Київська область, Бучанський р-н, смт. Бородянка,, вул. Паркова, 9 кв.50
Номер договору:
1189
Сума договору:
43 680.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Демонтаж двигуна Д-240: 7 600.00000 UAH без ПДВ
Монтаж двигуна Д-240: 9 880.00000 UAH без ПДВ
Заміна корзини щеплення та фредо: 3 380.00000 UAH без ПДВ
Ремонт Р-100: 4 200.00000 UAH без ПДВ
Заміна дюрітів радіатора: 960.00000 UAH без ПДВ
Демонтаж двигуна Д-243: 8 760.00000 UAH без ПДВ
Монтаж двигуна Д-243: 8 900.00000 UAH без ПДВ
Монтаж двигуна Д-240: 9 880.00000 UAH без ПДВ
Заміна корзини щеплення та фредо: 3 380.00000 UAH без ПДВ
Ремонт Р-100: 4 200.00000 UAH без ПДВ
Заміна дюрітів радіатора: 960.00000 UAH без ПДВ
Демонтаж двигуна Д-243: 8 760.00000 UAH без ПДВ
Монтаж двигуна Д-243: 8 900.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.07.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
20.07.2026 00:00
Статус:
Підписаний