-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Капітальний ремонт об’єкту нерухомості нежитлова будівля (Харчоблок) за адресою вулиця Бульварно-Кудрявська, 27 у Шевченківському районі м. Києва
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-006025-a
Закупівля здійснюється в рамках виконання заходів Плану України, що схвалений для реалізації фінансування Європейського Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, передбаченого Рамковою Угодою укладеною між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованою Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX. Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу
Торги відмінено
28 720 550.00
UAH без ПДВ
Номер:
9281826d36c440c2aaf1922ac385d3f9
Внутрішній номер закупівлі:
29867625
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-21-006025-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ТРАВМАТОЛОГІЇ ТА ОРТОПЕДІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012007
-
Адреса:
01054, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ БУЛЬВАРНО-КУДРЯВСЬКА будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антоніна Голопатюк +380995227429 buchito@ukr.net
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
28 720 550.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2026 13:28 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2026 13:28 - 13.08.2026 18:00
Аукціон:
з 14.08.2026 13:58
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
280a2d0427f24c69bfaa169d7c8c51e8
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час оприлюднення тендерної документації та документів до зазначеної процедури закупівлі до електронної системи закупівель помилково було завантажено файли в розділах Остання редакція та Історія змін.
Відповідно до Порядку застосування кошторисних норм та нормативів з ціноутворення при визначенні вартості будівництва, затвердженого наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 25.06.2021 № 162, та Кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва» з урахуванням внесених змін, зокрема положень розділу V «Визначення вартості об’єкта будівництва при складанні ціни пропозиції учасника процедури закупівлі (договірної ціни)», пунктом 5.1 передбачено, що для розрахунку ціни пропозиції учасника процедури закупівлі (договірної ціни) Замовник надає відомість обсягів робіт, відомість ресурсів до неї без цін у частині розділу III «Будівельні матеріали, вироби і комплекти» та, за наявності, розділу IV «Устаткування» або затверджену проєктну документацію без кошторисної частини.
Таким чином, оприлюднення Замовником вищеописаних файлів, що містять кошторисну частину проєктної документації, було здійснено помилково та не відповідає складу інформації, яка відповідно до зазначених положень Настанови має надаватися Замовником учасникам для розрахунку ціни тендерної пропозиції.
З огляду на неможливість усунення виявлених порушень є підстави для відміни тендеру.
Період оскарження:
10.08.2026 18:34 - 21.08.2026 00:00
Дата опублікування:
10.08.2026 18:34
Дата виконання:
21.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴28 720 550.00 Капітальний ремонт об’єкту нерухомості нежитлова будівля (Харчоблок) за адресою вулиця Бульварно-Кудрявська, 27 у Шевченківському районі м.Києва