-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг
Тендер Prozorro UA-2019-01-31-000042-a
Завершена
900 240.00
UAH з ПДВ
Номер:
08b7899378c5402c916646800195ffff
Внутрішній номер закупівлі:
2986561
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-31-000042-a
Замовник:
КЗ "Скадовська центральна районна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004060
-
Адреса:
75700, Україна, Херсонська область, місто Скадовськ, вулиця Сергіївська, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яценко Альона Михайлівна +380553750005 medtmo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
cт. 35, п 4. Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість:
900 240.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг
Кількість
310000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
75700, Україна, Херсонська область, м. Скадовськ, вул. Шмідта буд. 24, м. Скадовськ вул. Сергіївська буд. 92
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Херсонська обласна енергопостачальна компанія"
Оскарження: 31.01.2019 09:18 - 11.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42117825
-
Контактна особа:
Макаренко Світлана (05537)353658
-
Адреса:
75700, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Перекопська буд. 178
Оскарження: 31.01.2019 09:18 - 11.02.2019 00:00
Ціна пропозиції
900 240.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.01.2019 09:37
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
9d22c3ae921d4d36b06ef64eb9b8b54c
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-31-000042-a-b1
Постачальник:
ТОВ "Херсонська обласна енергопостачальна компанія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42117825
-
Контактна особа:
Макаренко Світлана (05537)353658
-
Адреса:
75700, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Перекопська буд. 178
Номер договору:
99
Сума договору:
900 240.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
11.02.2019 00:00
Статус:
Виконаний