-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Неорганічні хімічні речовини для лабораторних досліджень (випробувань)
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-004014-a
Придбання здійснюється частково у рамках листа-угоди між Продовольчою та сільськогосподарською організацією Об’єднаних Націй («FAO») та державною установою «Інститут охорони ґрунтів України» від 11.11.2025р., та частково для потреб установи для поточних лабораторних досліджень та частково в рамках проєкту «Дослідження впливу нанобульбашкових технологій для деактивацїї засоленості та важких металів у ґрунтах сільськогосподарського призначення»
Завершена
76 473.53
UAH без ПДВ
Номер:
0f3beb9554aa44e0a0ee46f73ff38d9c
Внутрішній номер закупівлі:
29865608
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-21-004014-a
Замовник:
Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25835792
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, м. Київ, ПРОВУЛОК СЕНЬКІВСЬКИЙ будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Чернишова +380954597683 control@iogu.gov.ua http://iogu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
76 473.53 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2026 11:38 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2026 11:38 - 29.07.2026 00:00
Аукціон:
з 29.07.2026 14:00
Період кваліфікації:
29.07.2026 00:00 - 30.07.2026 10:46
Період завантаження договору:
05.08.2026 00:00 - 15.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴76 473.53 Неорганічні хімічні речовини для лабораторних досліджень (випробувань)