-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кріпильні деталі
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-003413-a
Торги не відбулися
122 522.50
UAH без ПДВ
Номер:
f7e27f32629e43acb0adbf461982bb02
Внутрішній номер закупівлі:
29865009
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-21-003413-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Міськводоканал" Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03352455
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, м. Суми, Білопільський шлях, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій ТЕНДІТ +380542700185 zakupivli-vodokanal@ukr.net http://vodokanal.sumy.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
122 522.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2026 11:15 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2026 11:15 - 29.07.2026 00:00
Аукціон:
з 29.07.2026 13:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴122 522.50 Кріпильні деталі)