-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Івано-Франківське надлісництво)
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-002722-a
Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна без ПДВ. Питома вага критерію – 100%. З метою забезпечення рівних умов участі в закупівлі та оцінки тендерних пропозицій, учасник незалежно від його системи оподаткування, в електронній системі закупівель зазначає ціну тендерної пропозиції без ПДВ. У разі якщо переможець процедури закупівлі є платником ПДВ, при укладенні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до чинного законодавства України
Завершена
1 150 871.78
UAH без ПДВ
Номер:
0599218477a5442a9ba8d88252a6dd7d
Внутрішній номер закупівлі:
29864322
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-21-002722-a
Замовник:
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45554542
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Музичка Юлія Збігневна 380502652440 yulia.muzychka@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 150 871.78 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2026 10:49 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2026 10:49 - 30.07.2026 00:00
Аукціон:
з 30.07.2026 15:37
Період кваліфікації:
30.07.2026 00:00 - 06.08.2026 11:42
Період завантаження договору:
12.08.2026 00:00 - 22.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 150 871.78 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Івано-Франківське надлісництво)