-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення Красівського закладу дошкільної освіти «Золота рибка» НСР
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-002708-a
Завершена
83 333.30
UAH без ПДВ
Номер:
de0a9e50e6c841a891c14c66063bbd5f
Внутрішній номер закупівлі:
29864320
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-21-002708-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44082119
-
Адреса:
53003, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, село Новопілля, вул.Садова, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена ХОРОЛЬСЬКА +380671808331 osvita_2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
83 333.30 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2026 10:48 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2026 10:48 - 29.07.2026 00:00
Аукціон:
з 29.07.2026 14:28
Період кваліфікації:
29.07.2026 00:00 - 30.07.2026 11:32
Період завантаження договору:
05.08.2026 00:00 - 15.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴83 333.30 Поточний ремонт приміщення Красівського закладу дошкільної освіти «Золота рибка» НСР