-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Системи безперебійного живлення ДК 021:2015 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок (31154000-0 Джерела безперебійного живлення)
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-002378-a
Завершена
250 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
ab55498e66414a36b9ce6bfd6952adc7
Внутрішній номер закупівлі:
29863983
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-21-002378-a
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА, ТУРИЗМУ, У СПРАВАХ РЕЛІГІЙ ,МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕТРИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42664853
-
Адреса:
51800, Україна, Дніпропетровська область, селище Петриківка, проспект Петра Калнишевського, буд. 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Лящина +380676307870 kultura_petrik228@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2026 10:35 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2026 10:35 - 29.07.2026 00:00
Аукціон:
з 29.07.2026 14:11
Період кваліфікації:
29.07.2026 00:00 - 04.08.2026 14:11
Період завантаження договору:
10.08.2026 00:00 - 20.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 Системи безперебійного живлення ДК 021:2015 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок (31154000-0 Джерела безперебійного живлення)