• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дизельне паливо ДП-Л-Євро5-ВО

Торги не відбулися

2 075 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 8b78bc80fc1e44bb8af0a0f83f3dd59b
Внутрішній номер закупівлі: 29862375
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-21-000778-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ"
Контактна особа: Піндюр Леся 380442776813 l.pindiur@tec4.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 075 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.07.2026 09:25 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.07.2026 09:25 - 29.07.2026 00:00
Аукціон: з 29.07.2026 12:50

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 075 000.00 Дизельне паливо ДП-Л-Євро5-ВО