-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Тетерівське надлісництво, в тому числі: Лот №1 Лісозаготівельні послуги; Лот №2 Лісозаготівельні послуги; Лот №3 Лісозаготівельні послуги; Лот №4 Лісозаготівельні послуги; Лот №5 Лісозаготівельні послуги; Лот №6 Лісозаготівельні послуги
Тендер Prozorro UA-2026-07-20-010620-a
Завершена
13 526 750.00
UAH без ПДВ
Номер:
b041d2feead24071a896db2c62e5c033
Внутрішній номер закупівлі:
29860679
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-20-010620-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зубріна Ганна Валентинівна 380963521897 annzubrina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
13 526 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.07.2026 17:26 - 25.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2026 17:26 - 28.07.2026 00:00
Аукціон:
з 28.07.2026 12:02
Період кваліфікації:
28.07.2026 00:00 - 20.08.2026 09:27
Період завантаження договору:
05.08.2026 00:00 - 15.08.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 386 000.00 Лот № 1 (Лісозаготівельні послуги)
- Лот №2 ₴1 386 000.00 Лот № 2 (Лісозаготівельні послуги)
- Лот №3 ₴2 666 800.00 Лот № 3 (Лісозаготівельні послуги)
- Лот №4 ₴2 666 800.00 Лот № 4 (Лісозаготівельні послуги)
- Лот №5 ₴2 710 575.00 Лот № 5 (Лісозаготівельні послуги)
- Лот №6 ₴2 710 575.00 Лот № 6 (Лісозаготівельні послуги)