-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби; 44167110-2 Фланці, 44163210-5 Трубні хомути, 44163240-4 Трубні муфти (вставки демонтажні, фланці, відводи, хомути та фітинги з металу)
Тендер Prozorro UA-2026-07-20-010433-a
Закупівля здійснюється за рахунок власних коштів ПрАТ «АК «Київводоканал». Категорія: Юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Питома вага цінового критерію – 100 відсотків. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 27 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 27 днів назад
11 014 906.80
UAH без ПДВ
Номер:
8d45deb6289e4119a9b5032251477b46
Внутрішній номер закупівлі:
29860490
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-20-010433-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бойко Інна Гаврилівна 380442801536 igboiko@vodokanal.kiev.ua http://vodokanal.kiev.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 014 906.80 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.07.2026 17:07 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2026 17:07 - 30.07.2026 16:00
Аукціон:
з 31.07.2026 11:40
Період кваліфікації:
30.07.2026 16:00 - 10.08.2026 10:34
Період завантаження договору:
16.08.2026 00:00 - 26.08.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴221 189.90 Лот 1. Технічний департамент
- Лот №2 ₴6 577 524.50 Лот 2. Департамент експлуатації водопровідного господарства
- Лот №3 ₴1 348 190.92 Лот 3. Розрахунковий департамент
- Лот №4 ₴2 868 001.48 Лот 4. Департамент експлуатації каналізаційного господарства