-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини Тачки та колеса (Західне ТУОМ)
Тендер Prozorro UA-2026-07-20-010414-a
Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, вказана у тендерній документації.
Завершена
46 203.20
UAH без ПДВ
Номер:
e26ad87dda3e4cd1937345c9d450649b
Внутрішній номер закупівлі:
29860473
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-20-010414-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Товарянський Андрій Миколайович 380322563588 Tovarianskyi.AM@ua.energy https://ua.energy/
Класифікатор ДК 021:2015:
34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
46 203.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.07.2026 17:06 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2026 17:06 - 31.07.2026 12:00
Аукціон:
з 03.08.2026 12:40
Період кваліфікації:
31.07.2026 12:00 - 04.08.2026 13:09
Період завантаження договору:
10.08.2026 00:00 - 20.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴46 203.20 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини Тачки та колеса (Західне ТУОМ)