-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Білокоровицьке надлісництво, в тому числі: Лот №1 Лісозаготівельні послуги; Лот №2 Лісозаготівельні послуги; Лот №3 Лісозаготівельні послуги; Лот №4 Лісозаготівельні послуги;
Тендер Prozorro UA-2026-07-20-007841-a
Завершена
13 830 950.00
UAH без ПДВ
Номер:
1a776b43d5014b6ba4fb18df8ecbd3d2
Внутрішній номер закупівлі:
29857896
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-20-007841-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Салій Дарина Віталіївна 380639790330 daryna.saliy@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
13 830 950.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.07.2026 15:19 - 25.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2026 15:19 - 28.07.2026 00:00
Аукціон:
з 28.07.2026 12:13
Період кваліфікації:
28.07.2026 00:00 - 04.08.2026 15:57
Період завантаження договору:
06.08.2026 00:00 - 16.08.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴3 774 850.00 Лот №1 Лісозаготівельні послуги;
- Лот №2 ₴3 774 850.00 Лот №2 Лісозаготівельні послуги;
- Лот №3 ₴3 774 850.00 Лот №3 Лісозаготівельні послуги;
- Лот №4 ₴2 506 400.00 Лот №4 Лісозаготівельні послуги;