-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
31430000-9 Електричні акумулятори (Елементи стаціонарної акумуляторної батареї)
Тендер Prozorro UA-2026-07-20-006886-a
Торги не відбулися
2 124 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
9f6abe1b82d5401b990dc1eb3162a9a0
Внутрішній номер закупівлі:
29856942
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-20-006886-a
Замовник:
Публічне акціонерне товариство «Центренерго» Зміївська теплова електрична станція
×
-
Код ЄДРПОУ:
05471247
-
Адреса:
Україна, Харківська область, м. Слобожанське
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Темнохуд Андрій Іванович 380504479384 temnokhud@zmtes.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 124 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.07.2026 14:44 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2026 14:44 - 29.07.2026 11:00
Аукціон:
з 30.07.2026 13:59
Період кваліфікації:
29.07.2026 11:00 - 03.08.2026 13:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 124 666.67 Елементи стаціонарної акумуляторної батареї