-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Насос TATRA дренажний 2,6кВт з ножами, Насос занурювальний SHIMGE 0.55кВт H62(47)м,Q60(40)л/хв
Тендер Prozorro UA-2026-07-20-006522-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
dedd25d1a20b41a49d3dc54051498ef0
Внутрішній номер закупівлі:
29856593
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-20-006522-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23313902
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Насос TATRA дренажний 2,6кВт з ножами
Кількість
1 штука
Період постачання
до 23.07.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Насос занурювальний SHIMGE 0.55кВт H62(47)м,Q60(40)л/хв
Кількість
1 штука
Період постачання
до 23.07.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
10 797.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.07.2026 14:30
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e33e5f49cc154184aa4c8cea91d98610
Ідентифікатор договору:
UA-2026-07-20-006522-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
11/1/1-89/2026
Сума договору:
10 797.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Насос TATRA дренажний 2,6кВт з ножами: 4 027.00000 UAH без ПДВ
Насос занурювальний SHIMGE 0.55кВт H62(47)м,Q60(40)л/хв: 6 770.00000 UAH без ПДВ
Насос занурювальний SHIMGE 0.55кВт H62(47)м,Q60(40)л/хв: 6 770.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
20.07.2026 14:28
Статус:
Підписаний