-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
-
Скасування закупівлі
Капітальний ремонт і реставрація «Капітальний ремонт групи нежитлових приміщень № 2, 21, 23 та допоміжного приміщення ХІV (І поверх літ. “А”) та приміщень з №1 по № 4 (група приміщень № 26), підвал, літ. “А”, за адресою: м. Київ, проспект Червоної Калини, 10 у Деснянському районі».
Тендер Prozorro UA-2026-07-20-005418-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 25 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 25 днів назад
15 474 596.00
UAH без ПДВ
Номер:
fc9a564b2fb44d84884bee81954e8ff3
Внутрішній номер закупівлі:
29855475
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-20-005418-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "ЦЕНТР КОМУНІКАЦІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25275442
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, вулиця Хмельницького Богдана, будинок 26-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федченко Олександр 380997302989 tender.vcentri@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
15 474 596.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.07.2026 14:05 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2026 14:05 - 04.08.2026 00:00
Аукціон:
з 04.08.2026 11:40
Період кваліфікації:
04.08.2026 00:00 - 10.08.2026 11:31
Період завантаження договору:
16.08.2026 00:00 - 26.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
38e28ab38c8e4752b4eb818a9a9b7f99
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
На підставі пункту 50 Особливостей Замовник відміняє відкриті торги у разі: скорочення обсягу видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт чи послуг.
Відповідно до листа Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі – Департамент фінансів) від 28.08.2026 №054-1-2-09/2208 щодо виконання пункту 26 протоколу доручень від 28.08.2026 № 26 напрацьованих під час наради з обговорення оперативних питань Замовнику скорочують видатки на проведення капітального ремонту.
Таким чином, у Замовника наявні підстави відміни торгів на підставі підпункту 3 пункту 50 особливостей.
Період оскарження:
31.08.2026 10:30 - 11.09.2026 00:00
Дата опублікування:
31.08.2026 10:30
Статус:
Період оскарження
Номер:
f778e4d8b9c740f98f51e9ee62bba36f
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
На підставі пункту 50 Особливостей Замовник відміняє відкриті торги у разі: скорочення обсягу видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт чи послуг.
Відповідно до листа Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі – Департамент фінансів) від 28.08.2026 №054-1-2-09/2208 щодо виконання пункту 26 протоколу доручень від 28.08.2026 № 26 напрацьованих під час наради з обговорення оперативних питань Замовнику скорочують видатки на проведення капітального ремонту.
Таким чином, у Замовника наявні підстави відміни торгів на підставі підпункту 3 пункту 50 особливостей.
Дата опублікування:
31.08.2026 10:26
Дата виконання:
31.08.2026 10:26
Статус:
Скасовано
- Лот №1 ₴15 474 596.00 Капітальний ремонт і реставрація «Капітальний ремонт групи нежитлових приміщень № 2, 21, 23 та допоміжного приміщення ХІV (І поверх літ. “А”) та приміщень з №1 по № 4 (група приміщень № 26), підвал, літ. “А”, за адресою: м. Київ, проспект Червоної Калини, 10 у Деснянському районі».