• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кисень газоподібний технічний

Торги не відбулися

156 576.00 UAH без ПДВ
Номер: 6aa792ee4f604a3f83e551f894d4cea1
Внутрішній номер закупівлі: 29854886
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-20-004831-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ"
Контактна особа: Побережна Тетяна 380442776813 dog.dtec@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 156 576.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.07.2026 12:58 - 25.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.07.2026 12:58 - 28.07.2026 00:00
Аукціон: з 28.07.2026 12:14

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴156 576.00 Кисень газоподібний технічний