-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт ліфта пасажирського, в/п 320кг. на 5 зупинок., з виконанням будівельно-монтажних робіт по облаштуванню ліфтової шахти (основних механічних вузлів, агрегатів та металоконструкцій, кабіни ліфта) в житловому корпусі Київського геріатричного пансіонату за адресою: м. Київ, вул. Українського відродження, 11 (45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-07-20-004201-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 32 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 32 дні назад
1 763 341.67
UAH без ПДВ
Номер:
92d76cfdffa247e0aae2aa368a753dc5
Внутрішній номер закупівлі:
29854261
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-20-004201-a
Замовник:
Київський геріатричний пансіонат
×
-
Код ЄДРПОУ:
21462905
-
Адреса:
03179, Україна, Київська область, Київ, вулиця Українського відродження, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пісна Валентина Андріївна 380442283135 kgp_valp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 763 341.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.07.2026 13:04 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2026 13:04 - 04.08.2026 09:00
Аукціон:
з 05.08.2026 14:38
Період кваліфікації:
04.08.2026 09:00 - 05.08.2026 15:38
Період завантаження договору:
11.08.2026 00:00 - 21.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 763 341.67 Капітальний ремонт ліфта пасажирського, в/п 320кг. на 5 зупинок., з виконанням будівельно-монтажних робіт по облаштуванню ліфтової шахти (основних механічних вузлів, агрегатів та металоконструкцій, кабіни ліфта) в житловому корпусі Київського геріатричного пансіонату за адресою: м. Київ, вул. Українського відродження, 11 (45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)