-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з письмового та усного перекладу, 3 лоти
Тендер Prozorro UA-2018-12-28-000601-b
Обсяг надання послуг: згідно з потребою Замовника та може бути: лот 1 – орієнтовно 3770 сторінок; лот 2 – орієнтовно 380 годин усного перекладу і 10 днів оренди обладнання; лот 3 – орієнтовно 500 сторінок. Опис послуг наведено в Додатку 1 “Опис послуг” до тендерної документації. Місце надання послуг: за лотами 1, 2, 3 - м. Київ. Строк надання послуг: з дати підписання договору і до 31.12.2019 року.
Завершена
1 415 507.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 500.00 UAH
Номер:
105c4a62bfbd4843a32e71c40ed87187
Внутрішній номер закупівлі:
2985421
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-28-000601-b
Замовник:
Національний Банк України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Архіпова +380442540108 svitlana.arkhipova@bank.gov.ua http://bank.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79530000-8 Послуги з письмового перекладуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 415 507.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.12.2018 11:21 - 04.01.2019 11:00
Період прийому пропозицій:
28.12.2018 11:21 - 14.01.2019 11:00
Аукціон:
15.01.2019 11:03 - 15.01.2019 12:53
Період кваліфікації:
15.01.2019 12:53 - 25.01.2019 15:14
Період завантаження договору:
25.01.2019 14:54 - 14.02.2019 14:54
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴611 747.50 Лот 1 - послуги з письмового перекладу з англійської мови на українську мову та з української мови на англійську мову
- Лот №2 ₴660 049.50 Лот 2 - послуги з усного послідовного та синхронного перекладу
- Лот №3 ₴143 710.40 Лот 3 - послуги з письмового перекладу з інших мов на українську мову та з української мови на інші мови