-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Шкільні меблі в асортименті
Тендер Prozorro UA-2026-07-20-003373-a
Завершена
878 305.00
UAH без ПДВ
Номер:
fff62832ae38409287dcb134e012c187
Внутрішній номер закупівлі:
29853432
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-20-003373-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04544501
-
Адреса:
50086, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ДНІПРОВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Корчевська +380961617413 dolgincevskij_rvo@ukr.net
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
878 305.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.07.2026 11:44 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2026 11:44 - 29.07.2026 08:00
Аукціон:
з 30.07.2026 15:01
Період кваліфікації:
29.07.2026 08:00 - 29.07.2026 09:58
Період завантаження договору:
04.08.2026 00:00 - 14.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴878 305.00 Шкільні меблі в асортименті