-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 18410000-6 «Спеціальний одяг» (спортивний одяг) для закладів загальної середньої освіти, спеціальної школи І-ІІ ступенів № 10 Дарницького району міста Києва
Тендер Prozorro UA-2026-07-20-003081-a
Завершена
280 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
abb63bb3fe92489592be6dc78f130b75
Внутрішній номер закупівлі:
29853141
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-20-003081-a
Замовник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тройко Любов Миколаївна 380445641395, 380445631724 tender-uo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18410000-6 Спеціальний одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
280 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.07.2026 11:34 - 29.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2026 11:34 - 01.08.2026 00:00
Аукціон:
з 03.08.2026 12:49
Період кваліфікації:
01.08.2026 00:00 - 05.08.2026 15:32
Період завантаження договору:
11.08.2026 00:00 - 21.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴280 800.00 ДК 021:2015 код 18410000-6 «Спеціальний одяг» (спортивний одяг) для закладів загальної середньої освіти, спеціальної школи І-ІІ ступенів № 10 Дарницького району міста Києва