-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спеціалізований операційний стіл для виконання нейрохірургічних оперативних втручань згідно СЗ № 640 (вх 462, 510)
Тендер Prozorro UA-2026-07-20-002006-a
Закупівля здійснюється без ПДВ відповідно до абз. 3 п. 32 підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України та Постанови Кабінету Міністрів України № 1447 від 27.12.2022 р.
Завершена
2 360 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
99ac66fdb9ba4f508064e8c235664413
Внутрішній номер закупівлі:
29852075
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-20-002006-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43288621
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Артем Мельничук +380501030062 melnychukartemwork@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 360 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.07.2026 10:44 - 25.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2026 10:44 - 28.07.2026 08:00
Аукціон:
з 29.07.2026 12:03
Період кваліфікації:
28.07.2026 08:00 - 30.07.2026 08:57
Період завантаження договору:
05.08.2026 00:00 - 15.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 360 000.00 Спеціалізований операційний стіл для виконання нейрохірургічних оперативних втручань