• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код за ДК 021:2015 - 091 Паливо: 09132000-3 Бензин (Бензин А-95); 09134200-9 Дизельне паливо Бензин А-95, Дизельне пальне

код за ДК 021:2015 - 091 Паливо: 09132000-3 Бензин (Бензин А-95); 09134200-9 Дизельне паливо Бензин А-95, Дизельне пальне

Торги не відбулися

827 122.22 UAH без ПДВ
Номер: e9044a1683c84640848c31d19eea3af6
Внутрішній номер закупівлі: 29851798
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-20-001745-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАНННЯ ЗАХИСТУ МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА» ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Бірук Олександр Миколайович 380506784410 zakupivli29@gmail.com https://motherchild.volyn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 827 122.22 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.07.2026 10:31 - 25.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.07.2026 10:31 - 28.07.2026 18:00
Аукціон: з 29.07.2026 11:51

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴827 122.22 код за ДК 021:2015 - 091 Паливо: 09132000-3 Бензин (Бензин А-95); 09134200-9 Дизельне паливо Бензин А-95, Дизельне пальне