-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з навантаження, вивезення, розвантаження та перевезення деревини Коростишівське надлісництво
Тендер Prozorro UA-2026-07-20-001287-a
Завершена
1 046 545.50
UAH без ПДВ
Номер:
1c2c5f5fc0204062921828f11b265072
Внутрішній номер закупівлі:
29851349
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-20-001287-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костюк Тетяна Сергіївна 380976858960 t.kostiuk10@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 046 545.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.07.2026 10:07 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2026 10:07 - 29.07.2026 00:00
Аукціон:
з 29.07.2026 12:23
Період кваліфікації:
29.07.2026 00:00 - 04.08.2026 15:10
Період завантаження договору:
10.08.2026 00:00 - 20.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 046 545.50 Послуги з навантаження, вивезення, розвантаження та перевезення деревини Коростишівське надлісництво