• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код за ДК 021:2015 – 4431 (44310000-6) Вироби з дроту (електроди АНО-4, 3 мм; електроди АНО-4, 4 мм; електроди АНО-4, 5 мм; електроди УОНІ 13/55, 5мм; електроди НІІ-48, 5 мм)

Закупівля оголошена з урахуванням особливостей здійснення публічних закупівлель товарів робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178. Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції мають бути складені українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), ніж передбачено умовами абзацу першого цього пункту тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. Переклад (або справжність підпису перекладача) засвідчується нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім тих випадків, коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно, адреси мережі Інтернет, адреси електронної пошти, торговельної марки (знака для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни)

Завершена

201 893.33 UAH без ПДВ
Номер: 38ae14fd88dc47fb827f93f2950ec416
Внутрішній номер закупівлі: 29850565
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-20-000502-a   
Замовник: Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
Контактна особа: Симоненко Олеся Вікторівна +380500100515 olesa_35@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 201 893.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.07.2026 09:18 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.07.2026 09:18 - 29.07.2026 00:00
Аукціон: 29.07.2026 15:15 - 29.07.2026 15:38
Період кваліфікації: 29.07.2026 15:38 - 05.08.2026 09:44
Період завантаження договору: 11.08.2026 00:00 - 21.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴201 893.33 Код за ДК 021:2015 – 4431 (44310000-6) Вироби з дроту (електроди АНО-4, 3 мм; електроди АНО-4, 4 мм; електроди АНО-4, 5 мм; електроди УОНІ 13/55, 5мм; електроди НІІ-48, 5 мм)