-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування надземних, підземних газопроводів та газового устаткування, код ДК 021-2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Тендер Prozorro UA-2026-07-20-000057-a
Детально обсяг послуг зазначено в Додатку № 1 тендерної документації.
Завершена
12 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
7d5053a50b95474ab61e0fe008d8533a
Внутрішній номер закупівлі:
29850114
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-20-000057-a
Замовник:
Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081373
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Томченко Любов Володимирівна 380634526909 oz8@liski.ua http://www.liski.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
12 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.07.2026 07:59 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2026 07:59 - 29.07.2026 09:00
Аукціон:
з 30.07.2026 12:49
Період кваліфікації:
29.07.2026 09:00 - 03.08.2026 11:30
Період завантаження договору:
09.08.2026 00:00 - 19.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 500.00 Послуги з технічного обслуговування надземних, підземних газопроводів та газового устаткування