-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газове паливо ( Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2019-01-11-001020-b
Торги відмінено
1 237 919.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 189.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 189.60 UAH
Номер:
8b756d5c510e4aa38957cc852c18a73e
Внутрішній номер закупівлі:
2984941
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-11-001020-b
Замовник:
Ковалівська сільська рада Полтавського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21046905
-
Адреса:
38701, Україна, Полтавська область, село Ковалівка, вулиця Коломацька, 1 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бублик Олександр Васильович +380532690884 kovalivkasr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 237 919.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 189.60 UAH
Період уточнення:
11.01.2019 16:46 - 16.01.2019 16:51
Період прийому пропозицій:
11.01.2019 16:46 - 26.01.2019 16:51
Аукціон:
28.01.2019 12:37 - 28.01.2019 12:59
Період кваліфікації:
з 28.01.2019 12:59
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо ( Природний газ)
Кількість
102 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
38701, Україна, Полтавська область, Ковалівська сільська рада, вул. Коломацька, 1 А, с. Ковалівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38701; - Ковалівський СБК, вул. Михайла Гаврилка, 20 А, с. Ковалівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38701; - ДНЗ «Зірочка», вул. Садова, 46 А, с. Ковалівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38701; - Верхолянський сільський клуб, вул. Макаренка, 17, с. Верхоли, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38703; - Макухівський сільський клуб, вул. Основна, 2 Д, с. Макухівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38703; - ЗДО «Дитячий садок «Малятко» Ковалівської сільської ради», вул. Магістральна, 1 А, с. Залізничне, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38702, Ковалівська сільська рада, вул. Коломацька, 1 А, с. Ковалівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38701; - Ковалівський СБК, вул. Михайла Гаврилка, 20 А, с. Ковалівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38701; - ДНЗ «Зірочка», вул. Садова, 46 А, с. Ковалівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38701; - Верхолянський сільський клуб, вул. Макаренка, 17, с. Верхоли, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38703; - Макухівський сільський клуб, вул. Основна, 2 Д, с. Макухівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38703; - ЗДО «Дитячий садок «Малятко» Ковалівської сільської ради», вул. Магістральна, 1 А, с. Залізничне, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38702
На карті
Інформація про скасування
Номер:
d0d3488d0ea8492e836b1e1548985914
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відповідно до абз. 3 ч.1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Дата опублікування:
08.02.2019 16:31
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОВА КОМПАНІЯ "ІНВЕСТСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38983870
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОВА КОМПАНІЯ "ІНВЕСТСЕРВІС" +380503058820 gk.investservis@yandex.ru http://www.invest-service.org/
-
Адреса:
Україна, Полтавська обл., Полтава, 36034, Полтавська обл., місто Полтава, ВУЛИЦЯ ПОЛОВКА, будинок 76
Початкова пропозиція
902 598.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
896 408.40 UAH з ПДВ
Документи
12
Скарги
0
ТОВ ЕКОТЕХНОІНВЕСТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34933742
-
Контактна особа:
Мереніс Андрій Євгенович +380443945121 etitradegas@gmail.com
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, Київ, вул. Вікентія Хвойки буд. 18/14 оф. 311
Початкова пропозиція
905 127.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
898 938.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
26
Скарги
0