• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Насіння квітів

Відкриті торги з особливостями - на підставі п.10 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10 2022 №1178 зі змінами

Завершена

246 018.00 UAH без ПДВ
Номер: 63b82d5e8c17451487fd606075cb9ad2
Внутрішній номер закупівлі: 29848955
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-17-010926-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ГОЛОСІЇВСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА
Контактна особа: Мигович Ганна Василівна 380442570787 GOL_TENDER@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 246 018.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.07.2026 21:54 - 23.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.07.2026 21:54 - 26.07.2026 18:00
Аукціон: з 27.07.2026 15:24
Період кваліфікації: 26.07.2026 18:00 - 28.07.2026 08:21
Період завантаження договору: 03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴246 018.00 Насіння квітів