• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт теплотраси від котельні по вул. Чумацький шлях 39-А до закладу дошкільної освіти (ясла-садочок) «Журавлик» по вул. Українська, 1-А за адресою: с. Головурів, Бориспільського району, Київської області (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

Завершена

2 417 381.00 UAH без ПДВ
Номер: 75bf9f4beea941cc81ae10469227fc2e
Внутрішній номер закупівлі: 29848810
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-17-010779-a   
Замовник: Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області
Контактна особа: Козловець Наталія Володимирівна +380677873720 zakupkavoronkiv@ukr.net https://voronkivska-sr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 417 381.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.07.2026 19:32 - 31.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.07.2026 19:32 - 03.08.2026 00:00
Аукціон: з 03.08.2026 11:16
Період кваліфікації: 03.08.2026 00:00 - 06.08.2026 10:47
Період завантаження договору: 12.08.2026 00:00 - 22.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 417 381.00 Капітальний ремонт теплотраси від котельні по вул. Чумацький шлях 39-А до закладу дошкільної освіти (ясла-садочок) «Журавлик» по вул. Українська, 1-А за адресою: с. Головурів, Бориспільського району, Київської області