• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Котел TENKO Преміум+ 30 кВт 380V електро

Торги не відбулися

84 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 74a7cbf567c44ed2afc319b18275e573
Внутрішній номер закупівлі: 29848213
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-17-010180-a   
Замовник: Військова частина 1474
Контактна особа: Кость Юрій Петрович 380672877036 izmail1474tk@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 84 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.07.2026 16:48 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.07.2026 16:48 - 27.07.2026 07:00
Аукціон: з 28.07.2026 12:59

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴84 000.00 Котел TENKO Преміум+ 30 кВт 380V електро