-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сумка для листоноші поясна
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-010174-a
Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, учасник надає переклад цього документа на українську мову. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Терміни поставки Товарів в оголошенні наведені орієнтовні, детальна інформація щодо умов поставки Товарів визначена в умовах тендерної документації, зокрема в проєкті договору про закупівлю. Застосовані критерії оцінки – ціна (100%).
Завершена
171 700.00
UAH без ПДВ
Номер:
3fff8033c8ce43329871dbf2fbe1138e
Внутрішній номер закупівлі:
29848206
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-010174-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Підопригора Тетяна Михайлівна 380979087470 pidopryhora-tm@ukrposhta.ua http://ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18920000-4 СумкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
171 700.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 16:47 - 22.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 16:47 - 25.07.2026 23:00
Аукціон:
з 27.07.2026 13:21
Період кваліфікації:
25.07.2026 23:00 - 28.07.2026 15:40
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴171 700.00 Сумка для листоноші поясна