-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оплата видатків з благоустрою населених пунктів, а саме: Урна одностійкова за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 34920000-2 «Дорожнє обладнання»
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-009742-a
Торги не відбулися
337 750.00
UAH без ПДВ
Номер:
46d81bbc224a48bdbe8346dcd3ea7a49
Внутрішній номер закупівлі:
29847771
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-009742-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Міські дороги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32642110
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Промислова, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Вербицька +380487882089 iryna.verbytska.2806@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
337 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 16:13 - 23.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 16:13 - 26.07.2026 00:00
Аукціон:
з 27.07.2026 14:40
Період кваліфікації:
26.07.2026 00:00 - 31.07.2026 15:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴337 750.00 Оплата видатків з благоустрою населених пунктів, а саме: Урна одностійкова за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 34920000-2 «Дорожнє обладнання»