-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання (Дорожні знаки та таблички до дорожніх знаків)
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-009524-a
Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі наведені у Додатку 2 до тендерної документації. Поставка Товару здійснюється поставляється поетапно, окремими партіями, згідно з замовленням
Завершена
600 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
9f75b6e0494a4892a93bf6c7c0e80884
Внутрішній номер закупівлі:
29847545
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-009524-a
Замовник:
КП "Київтранспарксервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35210739
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Копилівська, буд. 67, корп.10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зелена Олена Василівна 380679985664 zev@ktps.kiev.ua https://ktps.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 15:58 - 22.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 15:58 - 25.07.2026 17:00
Аукціон:
27.07.2026 12:58 - 27.07.2026 13:27
Період кваліфікації:
27.07.2026 13:27 - 04.08.2026 11:50
Період завантаження договору:
10.08.2026 00:00 - 20.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴600 000.00 Дорожні знаки та таблички до дорожніх знаків