-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуги з дослідження факторів виробничого середовища на робочих місцях)
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-008946-a
Більш детальна інформація в тендерній документації.
Завершена
7 100.04
UAH без ПДВ
Номер:
7ebcdcfd4974472b9c8db38130bf26b7
Внутрішній номер закупівлі:
29846999
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-008946-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вангородська Олександра Миколаївна 380443097730 vangorodska.o.m@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
7 100.04 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 15:34 - 22.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 15:34 - 25.07.2026 18:00
Аукціон:
з 27.07.2026 12:04
Період кваліфікації:
25.07.2026 18:00 - 31.07.2026 14:41
Період завантаження договору:
06.08.2026 00:00 - 16.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 100.04 Код ДК 021:2015 – 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуги з дослідження факторів виробничого середовища на робочих місцях)